Náš příběh

2020

Kostarika

V lednu 2020 jsme podnikli výpravu za kávou do Střední Ameriky, konkrétně do Kostariky. Učili jsme se tam a pracovali přímo na plantážních, navštívili pražírny a povídali si o kávě, jejím pěstování, chutích i o životě. Podařilo se nám navázat velmi dobré kontakty pro spolupráci, díky které budeme schopni přinést vám prvotřídní kávu. Pro bližší informace o naší výpravě se podívejte do sekce články.

2019

Návštěva Mozaika TV

Donec efficitur suscipit pharetra. Nullam rutrum neque vel est fringilla lobortis. Curabitur neque velit, vestibulum vitae vehicula vel, imperdiet sed neque. Nunc commodo, ante accumsan porta hendrerit, erat risus sagittis justo, et iaculis nulla ex quis justo. In ac posuere turpis. Maecenas vel vehicula libero. Aliquam convallis cursus neque vitae venenatis.

2005

Pražící stroj

Po přečtení knih, zkušebním pražení na pánvi a definitivním rozhodnutí založit pražírnu přišla na řadu otázka, kde zajistit všechny potřebné stroje včetně toho nejdůležitějšího – pražícího. Dnes se kupují tyto stroje podstatně jednodušeji než před 15 lety, ale podařilo se najít kvalitní pražičku, která na tom stejném místě stojí do dneška a neměnili bychom. Nové neznamená nutně lepší a jsme rádi, že již 15 let se line vůně celou vesnicí, díky té stejné mašině.